کاندیدای زیباترین دختر ایتالیا عاشق احمدی نژاد است.

 آنسا، خبرگزاری رسمی ایتالیا گزارش داده که “دختر زیبا روی ایتالیایی با نام سیلویا والریا که دو سال پیش کاندیدای زیباترین دختر سال ایتالیا شده بود عاشق محمود احمدی نژاد رئیس جمهور ایران شده است.”

 به گزارش العربیه، سیلویا به این خبرگزاری گفت: “می خواهم با احمدی نژاد رییس جمهوری ایران ازدواج کنم. احمدی نژاد چیز کمی نیست.”

 وی افزود: “احمدی نژاد یک نوآور و مبدع در عصر ما است. او اپوزیسیون را خاموش و آمریکا را تهدید می کند.”

 سیلویا والریو دختر ۲۰ ساله ایتالیایی و مولف کتاب “یک روزی یک رییس جمهوری بود”، محمود احمدی نژاد رییس جمهوری ایران را تنها مرد واقعی در عرصه جهانی دانسته و گفته است که “احمدی نژاد تنها مرد روی زمین است، چرا که او هزاران فرسنگ به دور از هر نوع مد، پوچی و خودبینی است.”

 این نویسنده ایتالیایی، گفت: “البته او به زنان اجازه نمی دهد تا حجاب خود را بردارند، اما این به هیچ وجه یک مساله نیست. چرا زنان ایرانی آنقدر علاقه دارند تبدیل به زنان غربی شوند؟”

 کتاب ۸۱ صفحه ای سیلویا با عنوان “یک روزی یک رییس جمهوری بود” در کتابفروشی های سراسر ایتالیا به قیمت ۹ یورو عرضه شده است.

/ 4 نظر / 37 بازدید
somaye

یعنی برین بمیرین که ی همچین دختری عاشق احمدی نژاد بشه....!!!

شهرزاد

سلام دوست عزیز ... من دوتا نظر از طرف شما دریافت کردم که مال پست های دیگه بود و مال این پست جدید نبود ... درهر صورت اگر نظری بفرستید در کمال میل تاییدش می کنم .. راستی این پست خیلی جالب بود ... لذت بردم ....[پلک]

maryam

دیوونه که شاخ و دم نداره...[نیشخند]

maryam

ذیگه...ابروت رفت با این تست زدنت.....[چشمک]